Оператор в производство

"БУЛТЕКС 99" ЕООД е лидер на българския пазар и е специализирана в производство и доставка на защитно и работно облекло, внос и търговия с предпазни екипировки и лични предпазни средства. Нашите продукти гарантират здравословни и безопасни условия на труд, като защитават работещите от вредни въздействия на околната и работната среда.

БУЛТЕКС 99 ЕООД e водеща българска компания специализирана в производство и доставка на защитно и работно облекло, внос и търговия с предпазни екипировки и лични предпазни средства. Дружеството осъществява и координира дейността си чрез модерно оборудвани търговски бази в цялата страна.

Оператор на машина за производство на лични предпазни средства - работата е подходяща за жени и мъже.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Следи за правилното функциониране на процеса - подготвя, проверява, зарежда с необходимите спомагателни материали и работи с машината;
• Контролира качеството и количеството на произвежданата продукция;
• Подреждане и опаковане на готовите изделия;
• Спазва установения ред и изисквания за безопасност и здраве при работа.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Отговорна личност с желание за работа;
• Прецизност, бързина и самоконтрол;
• Опит на подобна длъжност в производствено предприятие не е задължителен, но ще се счита за предимство;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Редовно възнаграждение и коректни трудови взаимоотношения;
• Постоянен трудов договор, социални придобивки, ваучери за храна ;
• Въвеждащо обучение;
• Служебно работно облекло;
• Петдневна работна седмица;

В случай, че нашето предложение Ви допада, ще очакваме от Вас автобиография и актуална снимка.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство