ОПЕРАТОР В ОТДЕЛ ПРОИЗВОДСТВО (пакетиране и обработка на пратки)

Няма описание

Ние сме интернационална компания, световен лидер в областта на предплатените корпоративни услуги.
Имаме представителства в над 46 държави, включително в България. Развиваме успешно своята дейност, като се придържаме към качеството на предоставяната от нас услуга.
Tърсим да назначим в своя Производствен отдел отговорна личност, която желае да се развива дългосрочно при нас.
ОСНОВНИ ФУНКЦИИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ
• Окомплектоване на поръчки и пакетиране;
• Експедиция на пратките;
• Проследяване на пратките;
• Обработка на документи;
• Работа със специализирани машини след проведено обучение;
• Приемане на пратки;
• Работа с баркод четец;
• Спазване на процедури по сигурност;
• Комуникация с отдел връзка с клиенти.
• Предоставяне на информация към прекия ръководител.
ИЗИСКВАНИЯ И КОМПЕТЕНЦИИ ЗА ИЗПЪЛНЯВАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
• Средно или висше образование;
• Сръчност;
• Самоорганизираност;
• Емоционална стабилност и отговорност;
• Позитивно отношение;
• Предимства: опит в Производство или на сходка позиция, познания по Excel, английски език на базово ниво.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Професионално обучение;
• Възможност за професионална изява и развитие в утвърдена компания;
• Отлични условия на работа в млад екип;
• Офис в удобна и комуникативна локация;
• Петдневна работна седмица с 8 часов работен ден от 9 часа до 18:00, от понеделник до петък;
• Финансово стабилен и коректен работодател;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Ваучери за храна;
• Сума за транспорт.
Ако разпознавате себе си в гореописаното, не се колебайте, а кандидатствайте от линка по-долу. Поверителността е гарантирана. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Производство