Боду ООД - Централен офис София logo

ОПЕРАТОР В ДЕНОНОЩЕН ДЕЖУРЕН ЦЕНТЪР

Няма описание

ЗАДЪЛЖЕНИЯ
Позицията изисква денонощно наблюдение и обработване на сигнали и оказване на съдействие на обектите при възникнали проблеми. Опитът на сходна длъжност или в сходна сфера не е задължителен.
ИЗИСКВАНИЯ
• Завършено средно образование
. Чисто съдебно минало
• Компютърна грамотност.
• Работа на смени (дневна/нощна по предварително изготвен график).
• Умение за работа в екип.
. Работата е подходяща и за студенти
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
• Възможност да разгърнете потенциала си като професионалист.
• Въвеждащо 10 дневно обучение със заплащане на база минималната работна заплата.
• Стартова заплата след преминаване на обучението и с възможност за квалификация /3м./ 1000лв.
• След изтичане на трите месеца заплата 1200лв.
• Възможност за допълнителни доходи при полагане на извънреден труд.
• Приятна работна атмосфера
• Възможност за кариерно развитие в компанията.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ще се радваме да ни изпратите автобиография.
Ще се свържем с всички одобрени кандидати, за да ги поканим на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности