Оператор склад

АДА КОЛОР ЕООД е утвърдена на българския пазар фирма, предлагаща широка гама продукти за ремонт на автомобили, грундове, бои и лакове за мебелната промишленост, латекси, мазилки и други интериорни и екстериорни продукти, търси да назначи оператор склад
Задължения и отговорности:
• Участва активно и отговаря за всички процеси по движение на материалния поток;
• Отговаря за навременното и точно обслужване на клиентите на склада;
• Отговаря за навременното и точно отразяване на складовите движения;
• Участва активно в дейностите по оптимизиране на складовото пространство;
• Взема участие в провеждането на частични и годишни инвентаризации.
Ние предлагаме:
• Трудов договор и осигуровки, съгласно българското законодателство;
• Въвеждащо обучение;
• Добро възнаграждение
Изисквания:
• Професионален опит в сферата на логистиката и оперативна дейност в складово стопанство;
• Умения за работа в екип;
• Умения за работа в динамична среда и спазване на крайни срокове;
ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ И РАЗГЛЕЖДАТ ДОКУМЕНТИ НА КАНДИДАТИ С ПРЕДИШЕН ОПИТ
Ако нашето предложение е предизвикателство за Вас и отговаряте на горепосочените изисквания, моля, изпратете
мотивационно писмо и автобиография със снимка.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери