ОПЕРАТОР СИГУРНОСТ

Няма описание

„Тайгър Секюрити“ EООД е фирма в сферата на охранителните услуги в България. Към настоящия момент Дружеството предлага всички услуги в сферата на сигурността: Kомплексни охранителни услуги за корпоративни клиенти, инкасо, лична охрана, физическа охрана, охрана със СОТ и Видеонаблюдение. Поради разширяване на дейността ни набираме кандидати за позицията "ОПЕРАТОР СИГУРНОСТ".
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Диплом за завършено средно образование;
- Компютърни умения;
- Умение за работа в екип;
- Чисто съдебно минало;
- Удостоверение за завършен курс за безопасно боравене с огнестрелно оръжие /ще се счита за предимство/;
- Mотивация и желание за дългосрочна работа;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Спазва стриктно графика за работа .
- Дежурно лице за връзка с клиентите на Дружеството.
- При алармен сигнал уведомява автопатрулния екип отговарящ за района на действие.
- Координира дейността на патрулните екипи за охрана на обектите в зоната за охрана.
- Контролира и отчита алармени събития.
- Оказва необходимото съдействие на полицейските органи.
- Попълва необходимите документи при всеки случай на нарушение по време на работа.
- Изпълнява всички непротиворечащи на трудовото законодателство разпоредби на ръководството на фирмата.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректни трудови взаимоотношения.
- Трудов договор на пълно работно време и осигуряване върху брутното възнаграждение.
- Работен режим на смени по утвърден график.
Ако нашето предложение Ви интересува, моля да изпратите CV на български език придружено с актуална снимка.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД. „Тайгър Секюрити“ EООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.
„Тайгър Секюрити“ EООД си запазва правото да се свърже само с преминалите предварителния подбор по документи кандидати.

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности