ОПЕРАТОР ПРИГОТВИТЕЛ НА СМЕСИ

Стара Загора

"Евриком" ЕООД е водеща компания в България в разработването и производството на восъци за различни приложения, производство на парафинови свещи и доставката на парафин и други восъци. Производствената и складова база на фирмата са разположени в Индустриалната зона на гр.Стара Загора. Фирмата търси да присъедини към екипа си:
Оператор приготвител на смеси
Основни задължения:
- работа на машина за производство на гранули/плочи от втечнен парафин при стриктно спазване на технологията на производство
- пренасяне на готовата продукция в торби по 25кг
- поддържане на ред и чистота на работното място
- спазване на изискванията за безопасни и здравословни условия на труд
- изпълнява и други конкретно възложени задачи свързани с работата
Основни изисквания:
- средно образование
- техническа грамотност
- професионален опит в производствена среда
- готовност за работа на смени и при необходимост в събота или неделя
- умения за работа в екип.
Фирмата предлага:
- възможност за дългосрочна заетост
- трудов договор и осигуровки
- фирмено обучение
- много добро заплащане

Търговия и Продажби