Оператор ONLINE магазин

Основният предмет на дейност на "Техномат-Меркурий" ЕООД е производство и търговия на обувни изделия от естествена кожа и обработка на естествени кожи.Дружеството разполага със съвременна производствена, материална и складова база - оборудвана с модерна техника, квалифицирани работници и служители, както и необходимите машини и съоръжения с оглед обслужването на основните дейности.

Фирма „Техномат-Меркурий“ ЕООД е български производител на висококачествени обувки от естествена кожа. Във връзка с разширяване на дейността си, търсим нов член на екипа си на позиция "Оператор ONLINE магазин", който да даде своя принос за обслужването и удовлетвореността на клиентите ни.
Основни отговорности и задължения:
- Осъществява административни дейности, необходими за нормалната работа на ONLINE магазина;
- Отговаряне на запитвания на клиенти;
- Подготовка и изпращане на заявените продукти;
- Водене, организация и съхранение на служебна документация в хартиен и електронен вид;
- Изготвяне на справки, отчети, протоколи и други за нуждите на ръководството;
- Организация на изходящите и входящите пратки към ONLINE магазина;
- Осъществяване на комуникация по електронна поща, телефон и факс;
- други дейности свързани с нормалното функциониране на ONLINE магазина.
Изисквания за заемане на длъжността:
1. Компютърна грамотност - MS Office пакет (Excel, Word), Internet;
2. Професионални качества: Умения за работа в екип, Инициативност и адаптивност, Умения за приоритизиране на поставените задачи, Експедитивност и прецизност при изпълнение на служебните задължения; Опит на сходна позиция е съществено предимство;
Ние предлагаме:
- Постоянна работа;
- Трудов договор;
- Добри условия на труд;
- Работа в млад и амбициозен екип.
Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете актуална автобиография и снимка. Само с одобрените по документи кандидати ще се проведе интервю.
Предоставените от Вас лични данни ще бъдат третирани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Габрово

Производство