ОПЕРАТОР НА ТЕСТОМЕСАЧНА МАШИНА

Няма описание

'Денислав" ЕАД обявява свободно работно място за:
Задължения и отговорности:
- Работи с тестомесачна машина, като зарежда с необходимото количество и следи за грамажа на изделията;
- Следи процеса за правилно протичане на замесването;
- При разлика в качеството на суровините сигнализира на технолога за адаптиране и съгласуване на рецептурата;
- Съгласува последователността на замесите според ритъма на производството;
- Информира преките си ръководители за възникнали проблеми и нередности във връзка с дейността;
- Разпределя суровините според вида и количеството на изделията, включени в заявката.
Изисквания:
- Здравна книжка;
- Опит на подобна позиция е предимство.
Нашето предложение:
- Фирмено обучение;
- Работа на смени - 2/2;
- Трудов договор;
- Социални придобивки;
- Отлично и редовно заплащане.
Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряне на условията и имате нужната квалификация, моля изпратете автобиография с актуална снимка. Кандидатурите разглеждаме конфиденциално.За връзка с нас тел. 0888988875.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби