Оператор на програмни машини с ЦПУ

Няма описание

"ДАВ 11" ООД е българска частна компания, специализирана в производството на метални изделия. Фирмата разполага с 1000кв. м. производствена площ в с. Шемшево, високо квалифициран персонал и съвременно оборудване. Обявяваме свободни позиции за технически и компютърно грамотни хора за работа на цифрово-програмни машини с ЦПУ.
Основни задължения:
- Да оперира ЦПУ машина.
- Да следи за промяна на техническите параметри на произвежданите изделия и да докладва на началник смяната.
- Да следи качеството на готовата продукция да бъде в съответствие с наличната техническа документация и зададени параметри.
- Да следи за правилното маркиране на готовата продукция.
- Да обслужва наличното технологично оборудване
Отговорности:
Кандидатът ще трябва да отговаря за:
- Правилната експлоатация на повереното оборудване
- Качеството на готовата продукция
- Редът и чистотата на работното място
- Спазването на инструкциите за безопасна работа и противопожарна безопасност
- Спазването на правилата и процедурите, наложени от интегрираната система за контрол на качеството
Изисквания:
- Желание и мотивация за работа
- Отговорно отношение към работния процес
- Готовност за работа на смени и полагане на нощен труд
- Да умее да разчита технически чертежи
- Завършено средно образование
- Опит в подобно производствено предприятие се счита за предимство
- Умение за работа в екип
Компанията предлага:
- Конкурентна и адекватна стартова заплата
- Осигуровки на пълна работна заплата
- Заплащане на нощния труд над установения законов минимум
- Работно облекло
- Възможности за професионално развитие
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни вашата автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Производство