Оператор на ММ с ЦПУ

Водеща машиностроителна компания с утвърдени пазарни позиции в Европа, Азия и Близкия Изток, търси за своето производствено предприятие доказани професионалисти за позицията Оператор на ММ с ЦПУ.
Роля и отговорности:
- Обработване на детайли на металообработващи машини – стругове и фрези;
- Комплектоване, монтиране и демонтиране на различни видове универсална и специализирана екипировка на машината;
- Проверява всички параметри на машината, гарантиращи сигурност при работа;
- Запознава се подробно с детайла, който ще се обработва;
- Контролира обработваните детайли и изискваните размери с посочените допуски с помощта на контролно-измервателни инструменти;
- При забелязване на отклонение спира машината и незабавно уведомява за това служители от качествен контрол и прекия си ръководител;
- Спазва изискванията и указанията за работа на металообработващи машини;
- Следи и поддържа работната площадка във вид, който дава възможност за точно и качествено извършване на работата;
Изисквания:
- Средно техническо образование, професионален опит на подобна длъжност е предимство
- Практически умения
- Готовност за поемане на отговорност
- Способност за работа в екип
- Сръчност, прецизност, изпълнителност
Компанията предлага:
- Добри условия за работа;
- Редовно възнаграждение и реални осигуровки;
- Възможност за професионално развитие.
За да кандидатствате подайте професионална автобиография. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Може да кандидатствате и на адрес: гр. Габрово, ул. Генерал Николов № 1.
Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от Подемкран АД действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Габрово

Търговия и Продажби