Оператор на машина за топъл печат

Наш клиент е печатница, търсеща кандидат за длъжността оператор на машина за топъл печат.
Изисквания към кандидата:
- завършено средно образование;
- необходимо е кандидатът да притежава опит като оператор на щанцоваща машина или машина за топъл печат.
Задължения на кандидата:
- настройка и работа на машина за топъл печат;
- поддръжка на чистотата на работното място и машината;
- контрол на качеството на печат на печатната продукция.
Фирмата предлага:
- обучение в спецификите на работа на конкретната машина;
- работа на редовна смяна;
- пълни осигуровки;
- редовна заплата + бонусна система.
Процедура по кандидатстване:
- попълване на CV.
- подходящите кандидати ще бъдат поканени на интервю с представител на Dotbrain.
- само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя
Полиграфия инфо е регистриран посредник за работа в Агенция по заетостта под номер №1867 от 22 Април 2015г.

June 10th, 2022

София

Производство