МЕТАЛНИ КОНСТРУКЦИИ - ПЛЕВЕН ЕАД logo

Оператор на машина с ЦПУ

Няма описание

„Метални Kонструкции-Плевен ЕАД“ е лидер в производството метални конструкции в България. Предприятието разполага с модерно оборудване, позволяващо продукция с висока сложност, точност и качество.
Във връзка с разширяване на дейността ни, желаем да назначим оператори на машини.
Изисквания:
- Отговорно отношение към работата;
- Способност за работа в екип;
- Завършено средно образование;
- Желание за работа в динамична и бързоразвиваща се среда;
- Готовност за работа на смени;
- Не се изисква предишен опит на позицията;
Отговорности:
- Изпълнява задачи, свързани с технологичния процес;
- Контолира качеството на произвежданата продукция;
- Работи с лични предпазни средства и спазва изискванията за безопасност и здраве при работа;
- Следи за изправността на машината;
- Осигурява високо качество на произведените детайли;
С предимство ще се разглеждат кандидатите, които притежават:
- Млади кандидати които имат желание да се учат;
- Предишен опит на подобна позиция и хора които са работили с машини със CNC управелние;
Ние предлагаме:
- Конкурентно възнаграждение;
- Постоянен трудов договор;
- Обучение в добре установен дългогодишен производствен процес;
- Социални придобивки;
- Свобода за развитие на индивидуалния потенциал и умения;
- Възможност за започване веднага!
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете подробно CV и актуална снимка. Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Данните на кандидатите се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Плевен

Производство