Оператор на машина с ЦПУ

Създадена през 1991г. Холдинг Кимкооп е 100% експортно ориентирана компания, профилирана в производството на оптични компоненти във видимия и инфрачервения спектър. С повече от 25г. опит в сферата,  Oрганизацията работи успешно с компании от Европа, Северна Америка, Израел и Азия.   Продуктовата гама предлага завършени оптични компоненти като призми, огледала, лещи и др.   Чрез непрестанното реинвестиране в съвременни технологии и човешки ресурс, основната цел на Холдинг Кимкооп е да стане един от водещите производители на оптични детайли в региона.

Кимкооп Холдинг ЕООД е световно утвърден производител на оптични компоненти. Дружеството произвежда прецизна оптика от висок клас, която се интегрира в модерни оптични системи намиращи приложение в редица индустрии. Основни отрасли, където продукцията на фирмата се интегрира са отбрана и сигурност, кино, машинно зрение, медицина, лазери, авиоиндустрия, автоиндустрия и други. Кимкооп Холдинг ЕООД е 100 % експортно ориентирана като наши клиенти са високо технологични, международни компании, изискващи най-висок стандарт към продуктите . През 2021 година компанията отвори врати на ново производствено предприятие в Индустриална икономическа зона Тракия в град Пловдив, с планове за динамично разширяване през следващите години.
Във връзка с разрастването на дейността на компанията, търсим да назначим:
Отговорности:
• Настройки и въвеждане на корекция на работните програми по предварително зададени параметри.
• Контрол в процеса на производство посредством високо специализирана измервателна техника.
• Умение за работа с чертежи и техническа документация.
• Спазване на процедури и стандарти при поддръжка и обслужване на работното място.
Изисквания:
• Средно специално или висше образование.
• Практически опит в производство на оптични компоненти е предимство.
• Практически опит в работата с машини с ЦПУ.
• Опит при работа с измервателни уреди.
• Желание за развитие в сферата на високо технологично производство на оптични елементи;
• Възможност за работа на смени.
Ние Ви предлагаме:
• Професионално обучение;
• Отлична работна атмосфера;
• Коректни трудово-правни отношения;
• Възможност за кариерно израстване.
• Месторабота – промишлена зона Тракия, Пловдив
Очакваме вашата автобиография.
Всички кандидатури ще се разглеждат при спазване на конфиденциалност.
Кандидатите одобрените по документи ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни са лични, по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита. Кандидатствайки за тази позиция, Вие доброволно предоставяте Вашите лични данни и ние ще ги съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция, за срок от 1 година, освен ако Вие изрично не заявите вашето несъгласие.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство