Оператор на машина

Интерпред Партнер АД е създадена през 1994г. Компанията е собственик на популярната марка Zebra и е известен производител на санитарни хартиени продукти в България.През годините постепенно сме се утвърждили като водещ производител на тоалетна хартия, кухненски рула и салфетки, всички известни под марката Zebra, а от началото на 2014 година създадохме и нов бранд Maliva.

Основни отговорности:
- извършва помощни операции по обслужване на производствени машини
- зарежда машините с необходимите за работа материали
- следи за качество на продукцията
- подържа хигиена около машината, почиства отделни елементи и детайли от машината
- спазване на правилата за безопасност
Изисквания:
- средно образование
- предишен опит в работа с производствени машини ще се счита за предимство
- коректност и отговорност
- сръчност и желание за работа
- готовност за работа на смени
Ние предлагаме:
- трудов договор
- отлични условия на труд
- добро възнаграждение
- постоянна работа

June 10th, 2022

Гоце Делчев

Производство