Оператор на машина /може и без опит/

Създадена през 1924г , днес АРОМА е водещ европейски производител на козметика и парфюмерия с дългогодишни традиции в бранша.АРОМА е утвърден износител в над 50 държави на пет континента, където успешно налага добрия имидж на България като ценен и коректен партньор. Повече 70% от производството на компанията е насочено към външни пазари в т.ч производство на продукти под чужди марки за водещи компании и големи търговски вериги в Англия, Франция, Холандия, Швеция, Дания, Норвегия, Финландия и др.АРОМА има богатото продуктово портфолио и е предпочитан производител както за българския пазар, така също и за чужди фирми и големи търговски вериги по света. Предприятието произвежда широка гама хигиенни, парфюмерийни и козметични продукти с натурални съставки.Дългогодишният си опит в производството на козметика и парфюмерия ние съчетаваме с приложението на нови технологии. Съвременното оборудване в цеховете и лабораториите, значимият научен и човешки потенциал и затвореният цикъл на производство ни позволяват да предлагаме продукти с гарантирано постоянно качество, отговарящо на световните изисквания и стандарти.Мисията на АРОМА е да осигурява на своите потребители висококачествени продукти, които да се грижат за тяхната красота и здраве. АРОМА изгражда взаимоизгодно сътрудничество с бизнеспартньорите си, насърчава и подкрепя професионалното развитите на своите служители.

Задължения и отговорности към позицията:
- Извършва дейности по настройки, ремонт и поддръжка на машините и съораженията по производствените линии;
- Зарежда с амбалаж поточните линии и подрежда готовата продукция от тях в склада;
- Следи за възникването на неизправности и действа за своевременното им отстраняване;
- Спазва метода и последователността на работа, описани в работните инструкции.

Изисквания:
- За позицията не се изисква опит, осигурено е пълно професионално обучение;
- Образование - за предимство ще се счита средно-специално образование и познания в техническите дисциплини;
- Компютърна грамотност на добро ниво;
- Ползване на английски език;
- Сръчност, инициативност, положителна нагласа за разрешаване на проблеми и постигане на резултати;
- Готовност за работа на смени

Ние предлагаме:
- Въвеждащо и последващо обучение и реални възможности за развитие;
- Сигурна и стабилна работа
- Почивни дни - събота и неделя и официални празници
- Изрядни трудово-правни отношения;
- Добро основно месечно възнаграждение + месечен допълнителен бонус при постигнати производствени цели + ваучери за храна;
- Отлична работна среда в производствената база на компанията находяща се в гр. София, кв. Илиянци, ул Кирил Благоев 12.

Ако имате сериозен интерес към тази работа, моля изпратете ваша работна автобиография и телефон за връзка.
Ние гарантираме за конфиденциалност на Вашата кандидатура. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности