ОПЕРАТОР НА ЛИСТООГЪВАЩА МАШИНА (АБКАНТ) С ЦПУ

Няма описание

Промет сейф ООД, лидер в производството на сейфове и метална мебел в Изт. Европа, търси да назначи за завода на фирмата в гр. Казанлък оператор НА ЛИСТООГЪВАЩА МАШИНА с ЦПУ .
Функции и задължения на длъжността:
-Изпълнява заданията за огъване с листоогъваща машина;
-Следи за правилната подредба и разпределение на детайлите за огъване, спрямо вида и дебелината на материалите;
-Проверява верността на разгъвката на детайла, като се базира на чертеж;
-Извършване на визуална проверка на детайлите, за некоректно изпълнение и дефекти - подбивания, надрасквания или други деформации;
-Следи за правилната употреба на инструментариума и допълнителните приспособления, тяхното съхранение и поддръжка;
Основни изисквания:
- Средно техническо образование е предимство
- Опит на подобна позиция е предимство;
- Разчитане и работа с технически чертежи;
- Отговорност и надеждност при изпълнение на поставените задачи;
- Умения за работа в екип;
- Организираност, енергичност, бързина;
- Лоялност и дисциплинираност .
Ние Ви предлагаме:
- дългосрочна и постоянна работа;
- добро и конкурентно заплащане /според заработка/;
- осигуровки върху реалното възнаграждение;
- 5 дневна работна седмица;
- ваучери за храна.

June 10th, 2022

Казанлък

Производство