ОПЕРАТОР НА КАНТИРАЩА МАШИНА, С ЦИФРОВО ПРОГРАМНО УПРАВЛЕНИЕ В ЦЕХ ЗА ОБРАБОТКА НА МЕБЕЛНИ ДЕТАЙЛИ

    "САЛЕКС" е компания с дългогодишен опит в търговията с материали за изработка на мебели и интериорни решения. В изпълнение на нашата мисия - да  предлагаме решения, позволяващи на хората да живеят модерно и комфортно, без компромис с качеството, ергономичността и естетическите си предпочитания, ние сме смели и иновативни.          В нашите пет търговски центъра в страната - в София, Пловдив, Бургас, Варна и Русе, предлагаме материали за мебели от европейски утвърдени производители на плоскости, плотове и мебелен обков.

„САЛЕКС е водеща българска компания, лидер в сферата на търговия с материали за мебели, стартирала дейността си преди повече от 27 години. САЛЕКС притежава пет търговски центъра в страната – гр. Бургас, гр. София, гр. Пловдив, гр. Варна и гр. Русе, в които се предлага голямо разнообразие от плоскости на дървесна основа, кантове, кухненски аксесоари, плъзгащи системи, профили и др.
Фирмата работи с машини от най-висок клас,за обработка на мебелни детайли.
Във връзка с разширяване на складовата база в гр. София, дружеството се нуждае от енергията и мотивацията на служител за следната позиция:
ОПЕРАТОР НА ПАКЕТЕН ЦИРКУЛЯР И КАНТИРАЩА МАШИНА , С ЦИФРОВО ПРОГРАМНО УПРАВЛЕНИЕ В ЦЕХ ЗА ОБРАБОТКА НА МЕБЕЛНИ ДЕТАЙЛИ
Задължения и отговорности:
- осъществява компютърна настройка на машината според технологичната документация;
- определя технологичната последователност в процеса на разкрояване и кантиране;
- контролира качеството на извършените обработки на детайлите;
- съблюдава времето за изпълнение на технологичният процес.
Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно образование;
- Изпълнителност, точност и организираност;
- Предишен опит не е задължителен.
Салекс осигурява на своите служители::
- Фирмено обучение;
- Възможност за професионална реализация;
- Обучение в млад екип и динамична работна среда;
- Мотивиращо възнаграждение
- Стартова брутна заплата 1892 лв. (1500 лв. нетно възнаграждение след удръжки за СО и ДОД и включени ваучери за храна)
- Включване в система за допълнително възнаграждение след втория отработен месец
- Пълни социални и здравни осигуровки
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби