Оператор на CNC Router

Фирма “Никкомфорт“ е  компания , чиято основна дейност е специализирана в проектиране, производство и монтаж на мебели по индивидуални проекти в цяла България . Във връзка с увеличения обем работа, търсим да назначим Оператор на CNC Router  .Предлаганата работа изисква отлично владеене на мебелното конструиране, познаване на мебелния обков и механизми и всичко свързано с мебелното производство.
Изисквания:
• Познаване на програми за обработка на векторни файлове (Adobe Illustrator)
• Предишен опит и работа със CNC РУТЕР.
• Предишен опит и работа с конструиране, разкрояване и сглобяване на елементарни мебели
• Познания за плостокти и материали, които се използват при рязане на CNC РУТЕР
Отговорности:
• Разкрой, монтаж, комбиниране на файлове в програма за обработка на векторни файлове предназначени за рязане на CNC РУТЕР
• Рязане на CNC РУТЕР: основно коматексови плоскости в различни дебелини -
• Локализиране на проблеми, свързани с експлоатацията на машината, познания и поддръжка на инструментите
• Коректно приемане и предаване на производството
Работа с Adobe Illustrator и  Sketchup
  Условия:
Отлична работна атмосфера, коректно отношение, добронамерена среда;
Работа в екип ;
Много добро възнаграждение и условия на работа;
Стабилност и дългосрочна перспектива;
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пазарджик

Производство