Оператор машина/автоматизирани машини за производство на санитарни материали

Няма описание

Паломита“ ЕАД е българска компания за производство и дистрибуция санитарно хигиенни продукти – дамски превръзки и тампони.
Поради разширяване дейността на компанията, търсим оператори машини / високо автоматизирани машини за производство на санитарни материали/ във фабриката ни в гр.София, ж.к. Младост А, ул. Анна Ахматова № 21:
• Средно или специално техническо образование;
• Професионален опит на същата или сходна позиция ще се счита за предимство;
• Умения за работа в екип, гъвкавост и бърза ориентация в динамична среда;
• Инициативност и отговорност при постигане на поставените цели;
Вашите основни задължения и отговорности ще включват:
• Опознаване на технологичния процес;
• Ежедневно и периодично обслужване на линията;
• Постигане на високи производствени резултати;
• Отговорно отношение към технологичния процес и качеството на продукцията;
• Участие при планови ремонти на производствените линии.
Компанията предлага:
• 3 работни места
• Работа в динамична среда с отлични условия на труд;
• Професионално обучение;
• Възможност за професионално развитие;
• Стартова заплата - 1800,00лв / бруто/
• Допълнителен бонус обвързан с постигнатите резултати
Ако смятате, че именно Вие сте кандидатът, когото търсим и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Вашите автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби