Оператор контактен център - С ОТЛИЧНО ВЛАДЕЕНЕ НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

С екип от над 50 души в Пловдив и Лондон, „Маркетинг Прагматик“ ЕООД е един от наложилите се работодатели в Business Process Outsourcing (BPO) сектора в България. Компанията предлага на служителите си, разположени в офиса в центъра на гр.Пловдив, едни от най-комфортните работни пространства у нас, както и допълнителни социални придобивки като ваучери за храна, служебни телефони, служебни автомобили. Това са само част от нещата, които ни правят „компанията на експертите“.

„Маркетинг Прагматик“ ЕООД е един от наложилите се работодатели в Business Process Outsourcing (BPO) сектора в България.
Компанията предлага на служителите си, разположени в офиса си в центъра на гр.Пловдив, едно от най-комфортните работни пространства у нас, както и допълнителни социални придобивки.
В момента ние търсим да разширим нашия екип с динамични и енергични хора, които имат добри комуникативни умения и които са в състояние да мислят аналитично. Идеалните кандидати са гъвкави и притежават добри умения за комуникация, стремейки се към успеха.
Ние предлагаме чудесна възможност за всеки, който търси личностно развитие , за да направи успешна кариера в областта на маркетинга и продажбите.
Задължения:
• Комуникация с нашите клиенти /на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК/
• Свързване с потенциални клиенти по телефона
• Възможност да се реагира на изискванията на клиентите своевременно по професионален начин
• Пълното сътрудничество с нашия екип и управление
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Стабилна работа и възможности за развитие на кариерата;
• Атрактивна заплата;
• Бонусна система на база представяне;
• Отличен социален пакет (ваучери за храна, служебни автомобили за мениджърите и други);
• Работа в млад екип;
• Възможност за усъвършенстване на езиковите умения;
• Гъвкаво работно време – сменен режим на работа.
Контакт и последващо интервю, ще бъде осъществено, само с одобрените кандидати.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби