Оператор контактен център

Няма описание

Във връзка разширяването на дейността Експрес Деливъри България търси да назначи мотивирани, организирани и комуникативни Диспечери.
Изисквания:
• Отлични комуникативни умения.
• Отлична компютърна грамотност.
• Умения за ориентиране по карта.
• Умение за работа в екип.
• Разговорен английски
Описание на позицията:
• Създаване и обработка на поръчки, предоставени от нашите клиенти и интегриране в логистичния софтуер на Експрес Деливъри България.
• Организиране и оптимизиране на доставчиците в натоварените часови диапазони.
Предлагаме:
• Трудов договор.
• Фирмено обучение, според стандартите на Експрес Деливъри България.
• Динамична и добре изградена работна атмосфера.
• Открита и прозрачна комуникация.
Ще се радваме да се срещнем с мотивирани служители, заинтересовани от работата, за да обсъдим каква добавена стойност би имала позицията за тях.
Благодаря на всички, които са кандидатствали.
Всички лични данни ще бъдат третирани в строга конфиденциалност в съответствие с ГДПР.
Наш служител ще се свържи с вас.

June 10th, 2022

Плевен

Шофьори, Куриери