ОПЕРАТОР КЛИЕНТСКО ОБСЛУЖВАНЕ

Оператор клиентско обслужване
Метрика ООД е компания, специализирана в предоставянето на изнесени услуги в областта на складова логистика, фулфилмънт за онлайн магазини, директен маркетинг, телефонен маркетинг, директни продажби, комплексно обслужване на клиенти по телефон, имейл и чат.
Във връзка с проект за нов клиент, компанията търси да назначи оператори с български език в кол центъра на постоянен трудов договор.
Вашите задължения, като оператор в кол център, ще бъдат:
- да приемате входящи обаждания от клиенти, които желаят да направят поръчка по телефона; проверка на статус на поръчка; справка за плащания, въпроси;
- да провеждате изходящи телефонни разговори с цел представяне на продукти/услуги, провеждане на маркетингови/пазарни изследвания и други;
- да съдействате на клиенти по телефон и/или имейл и чат;
- да работите със специализиран софтуер (телефонен и CRM системи).
За да бъдете успешен в работата си, ще Ви бъдат необходими следните умения и знания:
- задължително езикова грамотност и граматична компетентност - български език;
- задължително компютърна грамотност - работа с MS Office;
- добри комуникационни умения;
- умение за спазване на срокове, отговорност и самодисциплина.
Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор със стандартно работно време от понеделник до петък;
- месечно трудово възнаграждение и стимулиращ бонус според постигнатите резултати;
- адекватно обучение и динамична и стимулираща работна среда;
- ваучери за храна на стойност 200 лв. след 3 месечен първоначален изпитателен срок;
- възможност за ползване на Мултиспорт карта;
- ползване на отстъпки по партньорски програми;
- офис на комуникативно място в близост до жилищен квартал, търговски център и спирка на метрото.
Ако това, което прочетохте отговаря на Вашите очаквания и отговаряте на нашите изисквания, моля, изпратете актуална автобиография с данни за контакт.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените, по документи, кандидати ще бъдат поканани на интервю. Вие предоставяте личните си данни доброволно и се съгласявате да бъдат обработвани за целите на подбора на персонал и евентуално подписване на трудов договор. Данните ще бъдат съхранявани и обработвани от Метрика ООД в качеството му на администратор на лични данни в съответствие с действащото законодателство.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности