ОПЕРАТОР / КА - Машина за производство на картонени кутии и опаковки

Няма описание

Отговорности:
• Приема и съхранява подадените производствените материали /хартия, картон/;
• Проверява съответствието на готовата продукция със зададените параметри;
• Проследява качеството на издадената продукция;
• Следи и отчита тиража на готовата продукция;
• Грижи се ежедневно за чистотата на машините и техническата им изправност.
Изисквания:
• Добри комуникативни способности и умения за работа в екип в динамична среда;
• Отговорност при поемане на ангажименти и спазване на крайни срокове;
• Дисциплинираност и желание за работа и развитие;
• Работно облекло, ползване на ръкавици, маски;
• Спазване на професионална и лична хигиена;
• Професионален опит в сферата на полиграфията;
• Средно специално образование.
Фирмата предлага:
• 8-часов работен ден;
• Добри условия на труд;
• Добро стартово възнаграждение;
• Възможност за професионална изява;
• Осигурени вода, напитки, вендинг автомат.
На интервю ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени по документи.
Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.
Телефон за връзка +359893662596 - Емилия Петрова

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери