Оператор фуражно производство

Няма описание

Фирма "АЯКС 1" ООД е част от свиневъдния сектор на българския пазар. Екипът ни е съставен от специалисти в направленията: зооинженерство, ветеринарна медицина и инженери. Ние от Аякс ценим служителите си и полагаме усилия да изградим добри партньорски взаимоотношения с тях. Инвестираме в подобряване на условията за работа, повишаване на професионалната квалификация и заедно вървим към постигането на високи стандарти. Горди сме с екипа, който успяхме да създадем през всичките тези години и да запазим нивото на взаимно уважение и лоялност. Станете част от най-ценния ни ресурс – човешкия. Компанията ни търси да назначи отговорна и динамична личност за нашия екип на позицията Оператор фуражно производство.
Основни задължения:
- Отговаря за правилното протичане на технологичния процес по производството на фураж;
- Следи за правилната работа на машините, съоръженията и поточните линии – редлери, шнекове и елеватори;
- Участва в техническата поддръжка и ремонт на машини и съоръжения;
- Подготвя и контролира всички машини на производствената линия, следи за качеството на произведената продукция;
- Работи със специализиран софтуер;
- Ежедневно изготвя необходимата прилежаща документация.
Изисквания към кандидата:
- Средно образование – техническа специалност;
- Опит в производствено предприятие е предимство;
- Отговорност и прецизност в работата;
- Гъвкавост и инициативност;
- Умения за работа в екип.
Ние ви предлагаме:
- Постоянен трудов договор на пълно работно време;
- Атрактивно заплащане за бранша и социални придобивки;
- Безплатен транспорт до работното място;
- Осигурени закуска и обяд на работното място.
Ако считате, че отговаряте на нашите изисквания и за Вас е предизвикателство да докажете своята компетентност, знания и умения на тази позиция моля, изпратете ни Вашите документи за кандидатстване:
- Автобиография.
За допълнителни въпроси може да ни потърсите на 042/636699.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

Стара Загора

Производство