Оператор Фармацевтично производство

Тева Фармасютикълс Индъстрийз Ltd. (NYSE и TASE: TEVA) е глобален лидер в генеричната индустрия, с иновативни терапии в избрани области, включително Централна Нервна Система (CNS,), болка и респираторна област. Ние предлагаме висококачествени генерични продукти и медикаменти в почти всяка терапевтична група, за да посрещнем и отговорим на нуждите на пациентите. Ние имаме установено присъствие в генерични, иновативни продукти, продукти без лекарско предписание (OTC) и активни субстанции (API), надграждайки върху повече от 100-годишно наследство, с напълно интегрирана система за разработка и развитие (R&D), силна производствена база и глобална инфраструктура и мащаб. Стремим се да работим по социално-отговорен и опазващ околната среда начин. Базирани в Израел, с производствени и разработващи съоръжения в целия свят, ние имаме 40 000 професионалисти, отдадени да подобряват живота на милиони пациенти. През август 2016 г. Актавис беше придобита от Тева Фармасютикълс. В България ние сме най-големия работодател във фармацевтичната индустрия с близо 1700 служители в двата фармацевтични завода /Дупница и Троян/; търговската организация и множеството глобални корпоративни функции, базирани в страната ни. Като компания на Тева, през октомври 2020 г. Актавис започна процес по ре-брандинг и приемане на бранда Тева.

Тева Фармасютикълс е една от най- големите световни генерични фармацевтични компании и е с най- богатото портфолио в генеричната индустрия – над 1840 лекарствени продукти. Тева в България /до края на 2020 г., позната като Актавис/ е
най-голямата фармацевтична компания по производствен капацитет, продажби в опаковки и брой служители, които са над 1500.

Продуктите на заводите на Тева в Дупница и в Троян се реализират в над 60 страни по света.

Поради разширяване на производството в завода в Троян с нова мощност, търсим мотивирани кандидати за различни позиции в областта на Производство и Инженеринг.

Оператор фармацевтично производство

Ние предлагаме:

Стабилна заетост, дългосрочна перспектива, професионално развитие и кариерно израстване в безопасна, подкрепяща и позитивна работна среда. Наемаме както кандидати без предварителен опит, така и утвърдени специалисти във
фармацевтичната индустрия.

  • Атрактивна стартова заплата в зависимост от опит и образование

  • Допълнително увеличение от 10-15% след успешен изпитателен срок

  • Ежегодна актуализация на заплащането съобразно представянето

  • Месечна добавка за храна (100 лв)

  • Допълнителни месечни придобивки (150 лв) - включващи доплащане за работа на смени и избор от услуги – карта за спорт, допълнително пенсионно осигуряване и различни абонаменти

  • Годишен бонус за представяне (около една месечна заплата)

  • Медицинска застраховка - луксозен пакет с покритие за стоматолог, болнично лечение, лекарства, диоптрични стъкла

  • Застраховка злополука и критично заболяване

  • Осигурен организиран транспорт до работното място

Размерът на стартовата заплата зависи от предишния опит и степен на образование. Значително предимство носят: предишен производствен опит или опит от фармацевтичната индустрия; работа със SAP; познания по английски
език; висше образование в области като химия, биология, физика, технически специалности, математика, компютърни науки или други подходящи за позицията

В допълнение, предлагаме:

  • Въвеждащо обучение с ментор

  • Ясна кариерна пътека и индивидуален план за развитие

  • Достъп до голям набор от обучения

  • Награди за добри постижения – Teva Stars

  • Програма „Препоръчай приятел“ с бонус 900 лв

  • Допълнителен отпуск за стаж

  • Личните моменти са важни – събития за семействата ни, подаръци за раждане на дете и сключване на брак, разнообразни инициативи

Основни отговорности:

  • Участва в процеса на производство на лекарствени продукти и води записи за извършените дейности

  • Почиства използваното оборудване и работните помещения след приключване на работна смяна

  • Спазва работния график и установените оперативни процедури

  • Стриктно спазва изискванията на Добрата производствена практика и Здраве и безопасност при работа за носене на работно облекло, хигиена и поведение в работните помещения

Изисквания към кандидатите:

  • Минимум средно образование (техническо и/или химическо би било предимство)

  • Готовност за работа на трисменен режим, въртящ график

  • Не се изисква опит във фармацевтичното производство, но предишен опит в производствена сфера, се счита за предимство

  • Отговорност и почтеност при изпълнението на служебните задължения

  • Ориентираност към постигане на резултати

  • Базови умения за работа с МS Office пакет (Word, Excel)

June 10th, 2022

Троян

Административни, Офис и Бизнес дейности