ОПЕРАТОР ФАКТУРИСТ

ОРНО АД е дистрибуторска компания, създадена през 2009 г. От самото начало стремежът на фирмата е да изгради и развива търговска и логистична структура, чрез която да постига пазарно покритие в цялата страна по стандартите и целите на нашите партньори. Ние работим, по изграждането на портфолио от марки и продукти с високо качество, като по този начин допринасяме за развитието на българския пазар. Акцентираме върху три основни категории: Захарни и шоколадови продукти; Хранителни продукти; Домакински продукти; Днес, Орно АД е една от най-динамично развиващите се дистрибуторски компании в България. Постоянно увеличаваме пазарното покритие, добавяме нови партньори и марки в портфолиото си, инвестираме в увеличаване на броя на служителите и тяхното професионално развитие, транспортните средства и складови площи. Търговските офиси и складовите бази на компанията са в гр. София - Централен офис, гр. Варна и гр. Пловдив. Складовите ни площи надхвърлят 2000 кв.м., с капацитет над 2000 палетни места. Чрез нашата търговска и логистична структура и партньори (поддистрибутори и търговци на едро) месечно достигаме до над 6500 точки на продажби в цялата страна. Компанията ни реагира на динамиката в дистрибуторската сфера, като развива нови проекти и решения, които да са адекватни на конюнктурата на пазара. Тези полезни качества, комбинирани и с професионалния ни опит в областта на логистиката, ни поставят в най-добрата позиция, за да осигурим и най-успешни пазарни решения.

София

"Орно" АД е утвърдена и динамично развиваща се компания, дистрибутор на висок клас хранителни и нехранителни брандове - пазарни лидери и популярни в сегмента като: Ferrero, Pez, Argeta, Selpak, Melitta, Evyap, Yves Rocher, Revlon и др.
Заедно с бизнеса се увеличава и професионалния екип на компанията, като в момента търсим да присъединим нови колеги за позицията „Оператор фактурист“
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Обработка на клиентски заявки.
• Издаване и архивиране на търговски документи (фактури, стокови, кредитни, касови бонове и др.)
• Въвеждане на информация и работа с ERP система.
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Познаване и умение за работа с търговски документи.
• Опит с ERP системи и/или складово-счетоводни софтуери.
• Отлични умения за работа с MS Office.
ЗНАЧИМИ ПРЕДИМСТВА:
• Висше икономическо образование.
• Умение за работа с NAV ERP.
• Опит в търговска дейност.
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Дългосрочна заетост и възможност за развитие
• Коректни трудови отношения и отлични условия на работа
• Много добро възнаграждение

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности