Оператор - Eрозийна машина

„Сентера Пластикс“ ООД е компания специализирана в разработването и производството на пластмасови изделия и нестандартно оборудване за индустриални цели с производствена база в с.Войводиново, община Марица- Пловдив.
Във връзка с разширяване на дейността си, фирмата търси да назначи:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Извършва ерозийна обработка на детайли с различни профили за нестандартна екипировка
- Установява, центрова и закрепва детайли със сложна конфигурация
- Работи с всички видове инструменти, използвани при ерозийна обработка
- Контролира машините и следи измервателните уреди, осигуряващи необходимата точност
- Ежедневно и периодично технически обслужва машините, инструменти и приспособления
- Извършва замервания за съответствие на обработения детайл с техническата документация
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Подходящо техническо образование
- Трудов опит – минимум една година трудов стаж на подобна длъжност
- Умения за работа с измервателни уреди
- Разчитане на 2D и 3D чертежи на детайли с различна конфигурация
- Изградени трудови навици, добри комуникационни умения и умения за работа в екип- отговорен, изпълнителен и прецизен

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
Много добро възнаграждение
Работа без смени
Петдневна работна седмица
Гъвкаво работно време
Ваучери за храна
Допълнително здравно осигуряване
Допълнително пенсионно осигуряване
Приятна работна среда и колектив
Ако тази възможност Ви харесва, моля, кандидатствайте, като изпратите своето CV.
Късмет !

June 10th, 2022

Пловдив

Производство