Оперативен счетоводител

"Балкан" АД обявява свободно работно място за длъжността "Оперативен счетоводител"
I.Основни задължения на кандидата:
1.Извършва систематизирана подредба на оперативна и счетоводна документация.
2.Текущо осчетоводяване на фактури по продажби и доставки.
3.Текущо осчетоводяване на банкови извлечения и документи за касови операции
4.Контрол вземания, задължения и фактуриране
5.Начисляване суми от рекапитулации и фишове за лица в трудови и извънтрудови правоотношения.
6.Изработване на месечна декларация по ЗДДС
7.Обработка на присъствена форма на персонала в едно с назначения, отработени дни, болнични листове, допълнителни споразумения, бонуси и обезщетения.
8.Изготвяне на ведомости за аванси и заплати, фишове и рекапитулации
9.Изготвяне на справки, доклади, отчети, декларации, уведомления, писма свързани с отчетността на компанията.
II.Изисквания към кандидатите:
1.Образование: Висше икономическо с 5 г. трудов стаж.
2.Работа със счетоводен софтуер.
3.Много добро познаване на Счетоводно, Данъчно и трудово законодателство.
4.Отлично владеене работа със Счетоводен и ТРЗ софтуер.
5.Отлична компютърна грамотност –MSOffice (Excel, Word)
6.Внимание към детайлите, постигане на резултати и спазване на срокове.
III.Личностни качества:
1.Аналитично мислене и способност за вземане на решения.
2.Умение за работа в екип.
3.Отговорност, организираност и умения за работа в екип.
4.Отлична езикова култура.
5.Предимство владеене на английски език.
6.Кандидатите да са с лични планове за трайна професионална реализация в областта на счетоводната отчетност и финанси.
7.Прецизност, организираност, отговорност, спазване на сроковете при изпълнение на задачите.
8.Спазване изискванията за лоялност и конфиденциалност към своя работодател и клиентите на компанията.
Фирмата предлага:
1.Трудов договор с пълни осигурителни вноски.
2.Дългосрочна реализация и професионално израстване.
3.Мотивиращо възнаграждение.
Документи за кандидатстване : автобиография с приложена актуална снимка, както и подробно описание на изпълнявани счетоводни ангажименти може да изпращите по електронен път или на адрес: гр. Ловеч, бул. „Мизия „ №1 в отдел „Човешки ресурси”.
Контакт ще се осъществи само с одобрените кандидати. Конфиденциалността на всеки кандидат е гарантирана.
Тел. за контакт: 068 603 524

June 10th, 2022

Ловеч

Производство