Оперативен счетоводител

Eljoy Bikes е българска компания, създадена в град Варна. Имаме дългогодишен опит в създаването и производството на различни модели електрически велосипеди и литиево-йонни батерии за тях. Ние сме екип от посветени e-bike ентусиасти и предприемачи със страст към зелената култура и технологии. От самото начало ние следваме нашата отдаденост за подобряване качеството на живот на хората. Ние сме тук, защото обичаме велосипеди, но повече от всичко обичаме електрически велосипеди.

София

Основни задължения:
• Издаване и осчетоводяване на първични счетоводни документи
• Изготвяне на финансови справки и контрол над вземанията от клиенти, доставчици и подотчетни лица
• Спазване на финансово-счетоводните процедури, съобразно действащото законодателство и вътрешните правила на компанията
• Участвате в изготвянето на текущи и годишни финансови отчети
Изисквания:
• Висше икономическо образование, за предпочитане „Счетоводство и контрол“, и опит минимум две години
• Работно ниво на владеене на английски език
• Отлично владеене на Microsoft Office(Word, Excel)
• Висока степен на организираност, гъвкавост и аналитично мислене
• Работа със специализиран софтуер
Личностни качества:
• Отговорност, лоялност
• Умения за спазване на правила и процедури
• Добри комуникативни умения
Ние Ви предлагаме:
• Шанс за реализация и развитие в компания с иновативно мислене
• Работа в перспективен сектор, който е екологично и икономически устойчив
• Възможности за допълнителна квалификация и обучение
• Адекватно заплащане

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности