Оперативен счетоводител

Стар Юнайтед е българска компания, развиваща се в областта на модната индустрия. Във връзка с увеличаване обема на работа, търси да назначи за централният си офис в София
Отговорности:
- Изготвя и обработва първични и вторични счетоводни документи;
- Изготвя необходимите регистри и справки за данъчната администрация, свързани с ДДС;
- Подготвя данни за статистически отчети и формуляри;
- Изготвя писма, справки и други документи, във връзка с насрещни проверки и ревизии;
- Следи актуализацията на нормативните актове, регламентиращи счетоводната дейност и ги прилага в оперативната работа;
- Работи с електронно банкиране и оперира с банкови документи;
-Подготвя справки и отчети
Изисквания:
- Висше икономическо образование;
- Познаване на счетоводното и данъчно законодателство;
- Добра компютърна грамотност – MS Office; Excel, Счетоводен софтуер/Бизнес навигатор
- Аналитично мислене;
- Организираност, подреденост, прецизност и грижа за детайлите;
- Изпълнителност и отговорно отношение към работата;
- Комуникативност и умение за работа в екип;
- Работа с електронен подпис.
Ние Ви предлагаме:
- Възнаграждение съобразено с отговорностите на длъжността;
- Работа в екип от професионалисти и обогатяване на придобития опит;
- Сигурност и стабилност на работното място;
- Добра социална среда и условия на труд;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, изпратете вашата автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности