Оперативен счетоводител за магазин склад строителни материали

Няма описание

Ние ще имате следните задължения:
• Организиране на прдсчетоводство и водене на цялата документация на фирмата.
• Водене кореспонденция с доставчици и клиенти(телефон и имейл);
• Поддържа хигиена на работното си място.
Ако Вие притежавате:
• Висока самодисциплина, отговорност, лоялност ;
• Компютърна грамотност – работа с MS Office Word, Excel, Internet, GenSoft
• Комуникативни умения;
• Отлична наблюдателност и прецизност по отношение на всички детайли, свързани със стоките и предлаганите услуги;
• Опит на подобна позиция и познаване на строителни материали би било предимство;
• Желание и позитивизъм при работата в екип
Ние Ви предлагаме:
• Трудов договор;
• Работа в екип от млади и мотивирани хора;
• Фирмено обучение
• Работа на пълен работен ден, стартова заплата -
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери