Тухчиев, Чанлиева and Чутурков-2006 logo

Оперативен счетоводител

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги и част от водещата компания на фарма пазара - "Софарма Трейдинг" АД. Отворихме врати през 2015 г. и днес приветстваме клиентите си в над 200 обекта в 46 града на страната, както и в нашия онлайн магазин.Предлагаме спокойна, отворена и приятелска среда и богата гама от продукти за здраве и красота. Това, което ни отличава е  иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите, чрез индивидуални консултации и съвети.Нашата мисия е SOpharmacy да стане надежден здравен партньор за цял живот!

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги в България. Част сме от водещата компания на фармацевтичния пазар – "Софарма Трейдинг" АД. През 2015 г. отвори врати първата ни аптека, а днес приветстваме клиентите си в над 200 обекта в страната, както и в нашия онлайн магазин. Това, което ни отличава е иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите, чрез индивидуални консултации и съвети.

Каним ви да се присъедините към нас в това вълнуващо пътуване, като станете част от екип „Счетоводство“ и поемете ролята на Оперативен счетоводител. В тази роля ще са от значимост вниманието към детайлите, аналитичното мислене, опитът на подобна позиция и мотивацията за по-нататъшно развитие в сферата на счетоводството и финансите.

Вашите задължения:

- Своевременно осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи, съгласно утвърдената счетоводна политика и вътрешни правила на дружеството
- Анализ на счетоводна и оперативна информация и изготвяне на счетоводни справки за нуждите на ръководството
- Участие в процесите по счетоводно приключване и изготвяне на счетоводни отчети (междинни и годишни)
- Подаване коректно и в срок на необходимите месечни справки-декларации съгласно данъчното, законодателство
- Контактува с данъчни органи, включително при провеждане на ревизии и насрещни проверки
- Изготвяне и подаване на регулярни статистически отчети и справки за БНБ
- Спазване на финансовата дисциплина, вътрешните правила и норми, свързани със стандартите на групата за финансово отчитане

Нашите очаквания:

- Средно или висше икономическо образование
- Минимум 2 години опит на подобна позиция, за предпочитане в търговска компания
- Опит с изготвяне и подаване на декларации по ЗДДС и участие в процес по месечно приключване
- Опит с ERP системи (познаване и предишна работа със SAP е предимство);
- Работа с MS Office приложения (Excel и други)

Нашето предложение:

- Стабилна, сигурна и динамична работна среда
- Възможности за обучения и развитие
- Гъвкава корпоративна култура, която приветства идеи и инициатива
- Приятелски и подкрепящ екип
- Коректни и изрядни работодателски практики

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Оценяваме всички изпратени кандидатури, но, моля обърнете внимание, че ще се свържем само с кандидати, одобрени по документи.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби