ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността си фирма ЦБА ЕКО МАРКЕТ ООД търси да назначи:
Позицията е част от отдел Финанси и счетоводство и е под прякото подчинение на Главен счетоводител. Изпълнението на ежедневните отговорности, изисква висока степен на внимание към детайлите и спазване на срокове.
Основни отговорности:
* Осъществява счетоводни задачи, свързани с финансово-счетоводната дейност на компанията;
* Обработва, проверява и осчетоводява първични счетоводни документи;
* Изготвя периодични справки и отчети;
* Подрежда и класифицира финансово-счетоводни документи;
* Ежедневно кореспондендира с останалите отдели и обектите, както и с всички контрагенти.
Изисквания:
*Аналитични, комуникативни и организационни умения.
*Отговорност, лоялност, способност за работа в динамична среда.
*Позитивно отношение, инициативност и мотивация;
*Добри компютърни познания и отлични комуникативни умения.
Предимство:
*Познания в областта на счетоводното и данъчно законодателство.
*Познания в сферата на търговията с бързооборотни стоки.
*Опит в работата с PosMaster и McMaster.
Нашето предложение:
*Отлични условия за работа в млад и динамичен екип;
*Възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
*Постоянен трудов договор;
*Месторабота: София-град;
*Фиксирано работно време;
Kандидатурите ще бъдат разгледани под пълна конфиденциалност и само одобрените ще бъдат поканени на интервю!
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си "ЦБА ЕКО МАРКЕТ ООД“ да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби