Оперативен Счетоводител

Няма описание

Описание на длъжността:
- Въвеждане и актулаизация на нови номеклатури, ценови листи в ERP система.
- Поддържане на актуална база данни, документи, контрагенти, клиенти;
- Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
- Извършване на текуща оперативна счетоводна дейност;
- Изготвяне на счетоводни справки, регистри, отчети, декларации;
- Ежедневно следене и анализиране салдото по сметките за доставчици, платени и неплатени фактури;
- Следене на плащания, задължения на контрагенти и клиенти;
- Следене, засичане и актуализиране на разчети с контрагенти и клиенти;
- Извършва допълнителни текущи задачи, свързани със спецификата на работата във фирмата.

Изисквания:
- Висше икономическо образование - специалност Счетоводство и контрол
- Практически опит е предимство;
- Да е запознат добре с нормативната счетоводна уредба-ЗДДС, ЗКПО, ЗДДФЛ;
- Познания в счетоводно, данъчно и трудовото законодателство;
- Следене на промените в законите и нормативните актове.
- Компютърна грамотност – MS Office
- Умение за работа със счетоводен софтуер, ERP система
- Организираност, отговорност, гъвкавост и аналитично мислене;
- Професионално отношение към работата, прецизност, ориентираност към крайния резултат с внимание към детайлите;
- Проявяване на инициативи и умения на завършване на започнатите задачи;
- Умение за работа в напрегнати ситуации;
- Конфиденциалност при работа с поверителна информация и документи;
- Дисциплинираност, чувство за самоконтрол и лоялност.

Ние предлагаме:
- Възможност за развитие;
- Дългосрочно сътрудничество;
- Приятна работна атмосфера;
- Мултиспорт карта;
- Допълнително здравно осигуряване.

Мебели КАМКО е собственост на Еффект-М ЕООД. Всички кандидатури ще бъдат разгледани, съгласно изискванията на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за нуждите на подбора. Контакт ще бъде осъществен с одобрените по документи кандидати, които ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби