ЗАД "Армеец" АД / Централно Управление logo

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Няма описание

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ за дирекция "Финансово-счетоводна дейност"
Основни отговорности:
- Обработва своевременно счетоводните документи;
- Отразява текущо счетоводните операции;
- Отговаря за спазването на действащите закони и подзаконови нормативни актове;
- Отговаря за правилното и точно изпълнение на финансовите задължения;
- Изготвя текущи справки за нуждите на Ръководството;
- Организира съхраняването и ползването на счетоводния архив;
- Следи за промени в законодателството и произтичащите от това задължения за Дружеството.
Изисквания:
- Висше икономическо образование, степен бакалавър или магистър, специалност "Счетоводство" или "Финанси";
- Отлично познаване и прилагане на счетоводното, данъчното и осигурителното законодателство;
- Практически опит като Счетоводител минимум 2 години;
- Отлично познаване и практически опит в областта на счетоводното отчитане на застрахователната дейност;
- Познаване и работа с МСС е предимство;
- Отлична компютърна грамотност;
- Владеене на английски език – писмено и говоримо е предимство;
- Отговорност и прецизност при работа с документи и заложени срокове;
- Добра концентрация и умение за подреждане на приоритети;
- Висока мотивация и умения за работа под напрежение;
- Отлични комуникативни способности.
Компанията предлага:
- Възможност за професионално утвърждаване и развитие;
- Конкурентни условия на труд.
Необходими документи:
- Кратко мотивационно писмо;
- Актуална автобиография със снимка.
Уважаеми кандидати, ако позицията представлява интерес за Вас, моля да изпратите актуална автобиография, като посочите позицията, за която кандидатствате.
Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от ЗАД "Армеец", действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.
Допълнителна информация, можете да намерите на официалния сайт на дружеството.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности