ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Бизнес Трейд Консулт ЕООД е консултантска компания в областа на бизнес консултирането.Бизнес консултирането представлява консултиране по въпроси, свързани със стопанско-финансовата, икономическата и финансовата дейност, стратегическо планиране, оптимизация на общото функциониране на компанията, въвеждане и развитието на бизнеса, изследването и прогнозирането на пазарите и търсенето, движението на цените и др.

Бизнес Трейд Консулт ЕООД създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши.
Във връзка с големия обем работа на наш клиент търсим:

Изисквания:

• Висше образование – специалност „Счетоводство и контрол“, „Финанси“;
• Добра компютърна грамотност;
• Опит на подобна позиция - 2г.;
• Английски език на работно ниво;

Основни задължения:

• Своевременно осчетоводява документите по съответните синтетични и аналитични сметки, за воденето на които отговаря;
• Отговаря за правилното отчитане на финансово-кредитните, стоковите и разплащателни операции;
• Изготвя сведения от финансово-счетоводен характер и следи за спазването на определените срокове в тях;
• Отговаря за правилното съхраняване на счетоводната документация;
• Извършва проверка за равнение на оперативна и счетоводна система;

Личностен профил на кандидата:

• Проактивен, с отлични организаторски умения;
• Ориентиран към поставените цели;
• Способност за цялостно и точно изпълнение на задачите;
• Стремеж към повишаване на знанията и уменията си;

Ние предлагаме:

• Отлични работни условия;
• Възможности за лично и професионално развитие;
• Мотивиращо възнаграждение;

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля

изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с

одобрените кандидати.

Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Биснес Трейд Консулт ЕООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с
№ 3303.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери