ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Софавто ООД е динамично развиваща се компания, чиято основна дейност представлява търговия с употребвани и нови леки и товарни автомобили, строителна и селскостопанска техника. Повече от 28 години ние поддържаме традиции в качествените доставки и бързото и прецизно обслужване на нашите клиентите. Отличителен белег на компанията е разнообразието и богатата гама от услуги, които ние предлагаме на нашите клиенти за да получат желаният от тях автомобил. Екипът ни е изграден от високо квалифицирани, ориентирани към постигането на високи резултати и посветени на целите и каузата на компанията ни професионалисти.

Софавто ООД е една от първите български и най-успешни компании в търговията с висок клас употребявани, нови леки и товарни автомобили. За 29 години успяхме да се превърнем в един от лидерите в нашия бранш, да изградим и поддържаме традиции в качествените доставки, в бързото и прецизно обслужване на нашите клиенти.
За разширяване и оптимизиране на нашия Финансово-счетоводен отдел търсим да назначим:
Отговорности:
-осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
-отпускане, проследяване и отчитане на служебни аванси;
-осчетоводяване на банкови извлечения;
-изготвяне на текущи справки;
Изисквания:
- висше икономическo образование-„Счетоводство и контрол“ или „Финанси“;
- опит като оперативен счетоводител-минимум 1 годинa;
- много добра компютърна грамотност MS Office;
- организираност и навременно изпълнение на поставените задачи;
- умения за работа в екип;
Ние ще Ви предложим:
- много добра материално-техническа база;
- въвеждащо обучение и работа в млад и динамичен екип от професионалисти;
- много добро възнаграждение със стимулиращи бонусни схеми, обвързани с постигнатите резултати, както и допълнителни премии, свързани с резултатите на отдела;
- коректност в трудовите отношения;
Предоставените данни са лични данни, подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби