Оперативен счетоводител

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ в Счетоводен отдел
Целогодишен петзвезден хотелски комплекс "Емералд Бийч Ризорт и СПА" в с.Равда, общ.Несебър - търси да назначи "ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ"
1. Описание на позицията:
*Съдейства при изготвяне на трудови договори, допълнителни споразумения, заповеди за прекратяване и други документи във връзка с трудовите правоотношения;
*Изготвя, управлява и съхранява личните досиета на работниците и служителите;
*Изготвя справки и отчети във връзка с администрирането на персонала /заповеди за отпуски, болнични, служебни бележки и други/;
*Следи за изпълнението на годишните графици за ползване на отпуски;
*Съдейства при обработката на ежемесечните присъствени форми на служителите;
*Спомага дейността на отдел Човешки ресурси;
*Спомага счетоводната дейност на предприятието под ръководството на Главния счетоводител;
*Работи със счетоводни документи и пари.
2. Описание на позицията в направление оперативно счетоводство:
*Изпълнява ежедневни оперативни задачи по осигуряване на счетоводния документооборот – приема, проверява, обработва и осчетоводява първични счетоводни документи (фактури, авансови отчети, банка, КАСА и други);
*Обработва първични счетоводни документи; изпълнява други поставени задачи от главен счетоводител
3. Изисквания към кандидата:
*Завършено висше икономическо образование;
*Познания и умения за прилагане на Кодекса на труда, Кодекса на социалното осигуряване, Закона за счетоводството, ЗКПО, ЗДДФЛ, както и други нормативни актове, свързани с извършваната дейност;
*Предишен опит на подобна позиция минимум 1 година;
*Отговорност, организираност, инициативност, лоялност, коректност, умения за работа в екип;
*Добра компютърна грамотност - MS Office;
*Комуникативност;
*Дискретност и умение за работа с хора.
*Работата се извършва присъствено!
4. Компанията предлага:
Добро възнаграждение;
Възможности за развитие и постоянно професионално усъвършенстване.
Присъединяване към млад и амбициозен екип
Отлични условия на труд
Коректно отношение.
Транспорт и храна по време на работа;
Моля, изпращайте автобиография с актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм