Оперативен Мениджър

Няма описание

"Ravema Fruct"е регистрирана търговска марка на ново и модерно предприятие за производство на висококачествени плодови, зеленчукови консерви и замразени плодове и зеленчуци. Започнахме работа през лятото на 2015 година, като Фабрката е оборудвана с всички необходими линии и съоръжения за производство в хранително - вкусовата промишленост. Това позволява наличието на разнообразни висококачествени, зеленчукови и плодови консерви. Разполагаме със собствена производствена база за преработка, консервиране и дълбоко замразяване на плодове и зеленчуци.
Във връзка с увеличаване на обема на производство, ние търсим Оперативен мениджър:
Основни отговорности и задължения за длъжността:
- Осъществява оперативното управление и контрол на технологичния процес;
- Осигурява и контролира изпълнението на производствените задания в срок и със заложените стандарти за качество;
- Контролира спазването на трудовата, технологична и производствена дисциплина;
- Организира работата и изпълнението на производствените задачи на персонала;
- Отговаря за показателите за ефективност на производствените процеси
- Ръководи работна смяна в производствения процес и отговаря за изпълнение на заданията за деня;
- Отговаря за гладкото координиране на задачите на екипа ангажиран с производството.-
- Осъществява текущ и последващ контрол по време на производствения цикъл;
- Отговаря за стриктното изпълнение на технологичните процеси, HACCP и IFS програмите;
- Следи за съответствието на продукцията с установените качествени показатели;
- Контролира навременната поръчка и дотавка на всички необходими за производството суровини и материали ;
Изисквания:
- Предишен опит на подобна позиция минимум 1 годинa;
- Логическо мислене и умения за планиране и оптимизация на работния процес;
- Задълбочени познания по HACCP;
- Добро владение на Английски език;
- Умения, готовност и желание за работа в екип;
- Лидерски качества и умения за ръководене на екип от хора;
- Добра компютърна грамотност и опит с Excel и Word;
- Лоялност към компанията и отговорност към поставените задачи;
Предлагаме:
• Предизвикателна и отговорна работа в международна среда;
• Разнообразно и динамично ежедневие;
• Целогодишна позиция, която ще развие и обогати професионалните Ви умения;
Ако това представлява интерес за Вас ще се радваме да ни изпратите актуално CV и снимка.
За интервю ще бъдат поканени одобрените по документи кандидати.
Предоставена от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Нови пазар

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм