ОПАКОВЧИК на готова продукция

"Радулов 2012" ЕООД е производител на готови храни и полуфабрикати. Tърсим да назначим служители на позицията ОПАКОВЧИК.
Основни отговорности:
- Дозиране, етикетиране и опаковане на готовата продукция;
- Спазване на стандартите и нормативните изисквания по отношение на здравословни и безопасни условия на труд, спазване на системата за добрите производствени и хигиенни практики.
Изисквания за заемане на длъжността:
- Прeдходен опит в бранша на общественото хранене;
- Познаване на добри производствени и хигиенни практики;
- Умение за работа с везни
- Комуникативност и работа в екип;
- Здравна книжка;
Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор;
- Конкурентно възнаграждение;
- Добри условия на труд;
- Работа в екипна среда;
-Възможност за професионално развитие.
При проявен интерес от ваша страна, моля изпратете автобиография и актуална снимка . Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Стара Загора

Производство