Опаковчик

Няма описание

Пловдив

Искате ли да работите в успешна и динамично развиваща се фирма, която произвежда изцяло натурални и екологично чисти продукти?
С цел разширяване на производствения капацитет, Къпфи ООД търси да назначи служители за опаковане на готова продукция.
Производственият процес е непрекъснат.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Условия на труд отговарящи на всички европейски изисквания;
- Високо и мотивиращо заплащане;
- Периодични професионални обучения;
- Работа с млад и амбициозен екип в динамично развиваща се, международна структура;
- Възможност за професионално развитие;
ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ ПОЗИЦИЯТА:
- Извършва помощни операции около производствените машини.
- Следи за качеството на произвежданата продукция.
- Грижи се за готовата продукция, като следи за правилното й съхранение.
- Опакова и подрежда готовата продукция.
- Поддържа необходимата хигиена около работното си място.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Образование: средно, предимство е, ако е свързано със съответното производство.
- Желание за работа, сръчност и енергичност.
- Прецизност, точност, дисциплина.
Стриктното спазване на изискванията за работното облекло и лични предпазни средства е задължително!
Ако сте мотивирани, с желание за работа и искате да бъдете част от нашия екип, изпратете ни вашето CV.
Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Документите Ви, ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство