Окачествител ХВП

Няма описание

ОКАЧЕСТВИТЕЛ В ХВП
Балкан Агрикалчарал ООД , гр.Пазарджик ,търси да назначи служители на длъжност:
ОКАЧЕСТВИТЕЛ в ХВП
Описание на позицията:
- Окачествителят извършва входящ контрол на доставяните суровини и материали за производство;
- Извършва тестове и изпитания на продуктите с периодичност и обем определени в технологичната документация;
- Съставя записи за извършените изпитвания и контрол;
- Води и организира съхранение на документация на Лабораторията (контролни карти, образци, записи).
- Въвеждане на информацията от анализите в Системите за Производствено планиране и отчитане;
- Познава добре Системата за Производствено планиране и отчитане в област Контрол на Качеството;
- Поддържа на актуален каталог на дефектите и единна номенклатура;
- Изготвя справки - ERP система;
Изисквания към кандидата:
- средно или висше образование - технически или химически профил;
- професионален опит в производство на ХВП, лаборатория за изпитване и др. сходни също е предимство;
- компютърна грамотност
Компанията предлага:
- конкурентно заплащане;
- възможност за обучение и професионално развитие в компания-лидер в своя бранш;
- сменен режим на работа.
Трудовият договор ще бъде сключен с Балкан Агрикалчарал ООД на основание чл.68, ал.1, т.2 от КТ./Сезонна заетост/.
Ако проявявате интерес към посочената длъжност, моля, изпратете автобиография с актуални данни за контакт. Всички кандидатури ще бъдат обработени при условия на строга конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пазарджик

Производство