Охранители невъоръжена охрана

Няма описание

„Тайгър Секюрити“ EООД е фирма в сферата на охранителните услуги в България. Към настоящия момент Дружеството предлага всички услуги в сферата на сигурността– комплексни охранителни услуги за корпоративни клиенти, инкасо, лична охрана, физическа охрана, охрана със СОТ и Видеонаблюдение. Поради разширяване на дейността ни набираме кандидати за позицията "ОХРАНИТЕЛИ НЕВЪОРЪЖЕНА ОХРАНА", за град Шумен.
Основни Изисквания:
- завършено средно образование
- комуникативност и отлични умения за работа в екип
- лоялност и коректност
- отговорност и дисциплинираност
- мотивация и желание за дългосрочна работа
Функции и задължения:
- следи за спазването на пропускателния режим
- изпълнява задачи, свързани с режима за охрана на конкретния обект
- не допуска и своевременно предотвратява нарушения на охранявания обект
- изпълнява задълженията си с повишено внимание и отговорност
- изпълнява всички специфични задачи свързани с длъжността, възложени от прекия ръководител
- спазва правилата за конфиденциалност на информацията, свързана със спецификата на работата
Ние ви предлагаме:
- коректност в трудовите отношения
- фирмено униформено облекло
- работен режим по предварително изготвен график
Ако нашето предложение Ви интересува, моля да изпратите CV на български език придружено с актуална снимка.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД. „Тайгър Секюрити“ EООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.
„Тайгър Секюрити“ EООД си запазва правото да се свърже само с преминалите предварителния подбор по документи кандидати.

June 10th, 2022

Шумен

Сигурност и Охрана