ОХРАНИТЕЛИ

Няма описание

Фирма "Желев и синове" ЕООД търси да назначи "Охранители" в игрални зали за хазартни игри -  bulBЕТ в гр. Варна.

bulBET - е една от най-бързо развиващите се вериги игрални зали в Североизточна България с повече от 200 служители. В своите над 20 обекта ние се стараем да държим високо ниво на обслужване за нашите клиенти.

При интерес към тази позиция и за допълнителна информация се обадите на тел. +359 888 375 500 от Понеделник до Петък, от 10 ч до 17 ч!

Задължения:

- Осъществява пропускателния режим, контролира влизане и излизане на служители и външни лица, по установения ред;
- Следи за недопускане на кражби, злоупотреби, неприемливо поведение и други;
- Отговаря за предотвратяването на нарушения на територията на обекта;
- Изпълнява и други дейности пряко свързани със заеманата длъжност.

Изисквания към кандидатите:

- Минимум завършено средно образование;
- Чисто съдебно минало;
- Сходен опит- предимство.

Ние Ви предлагаме:

- Целогодишна заетост;
- Трудов договор на пълно работно време;
- Работно място съобразено с мястото Ви на живеене;
- Основно възнаграждение плюс бонус за прослужено време във Фирмата;
- Редовно и коректно изплащане на трудовото възнаграждение;
- Работа в млад екип.

Можете да кандидатствате по тази позиция като изпратите Ваша автобиография със снимка и актуален телефон за връзка!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по изискванията на ЗЗЛД!

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм