Боду ООД - Централен офис София logo

ОХРАНИТЕЛИ АВТОПАТРУЛ

Няма описание

„БОДУ“ ООД търси да назначи служители за позицията „Охранители Автопатрул и инкасова дейност“, на територията на няколко общини в регион гр. Дупница.
Описание на позицията:
- Оказване съдействие на органите на реда при необходимост и поискване от тяхна страна;
- Осъществяване на автопатрулна охрана и инкасова дейност, съобразно предварително изготвен график и маршрут;
- Предотвратяване на фактори, влияещи отрицателно върху сигурността на охраняваните обекти;
- Своевременна сигнализация при действия на съмнителни лица на територията на охраняваните обекти;
- Изпълняване на допълнителни задачи в рамките на своята компетентност и квалификация, възложени от прекия му ръководител;
- Охраняване и гарантиране сигурността и безопасността на имуществото на физически и юридически лица, посредством ползването на сигнално-технически средства.
Изисквания:
- Работа в екип;
- Дисциплинираност;
- Бързина на реакциите;
- Чисто съдебно минало;
- Готовност за работа при сменен режим;
- Свидетелство за управление на МПС кат. В;
- Възможност за взимане на адекватни решения в условия на стрес.
- С предимство са кандидатите притежаващи удостоверение за носене на огнестрелно оръжие.
Ние Ви предлагаме:
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Много добро заплащане;
- Възможност да придобиете опит в авторитетна охранителна компания.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под защита по смисъла на ЗЗЛД.
За допълнителна информация: 0894378134.

June 10th, 2022

Дупница

Сигурност и Охрана