Боду ООД - Централен офис София logo

Охранител за игрална зала

Няма описание

„БОДУ“ ООД търси да назначи служител за позицията охранител, в игрална зала, кв. Красна поляна.
Ние Ви предлагаме:
1. Работно време: 3 нощни смени седмично по 10 часа от петък до неделя включително;
2. Атрактивно заплащане: 1 020,00 лв.;
Задължения:
1. Предотвратява нарушения в територията на охранявания обект;
2. Осигурява пропускателен режим и вътрешен ред в територията на охранявания обект, в съответствие с Плана за охрана на обекта.
Изисквания:
1. CV със снимка;
2. Чисто съдебно минало;
3. Отлично психическо здраве;
4. Активни, жизнени и енергични;
5. Завършено средно образование;
6. Отговорност и дисциплинираност;
7. Мотивация и желание за дългосрочна работа;
8. Предишен опит на подобна позиция е предимство, но не е задължителен.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под защита по смисъла на ЗЗЛД.
За допълнителна информация: 087 9090202.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности