Охранител

Охранител
"СПЕКТЪР - 01" ЕООД
Tърси кандидати за работа – на длъжност „охранител“, за осигуряване охраната на обект на територията на гр. София.
Основни изисквания:
- завършено средно образование;
- отлично физическо и психическо здраве;
- представителен външен вид;
- основни познания в областта на частната охранителна дейност;
- чисто съдебно минало;
- отговорност, лоялност и дисциплинираност;
- мотивация и желание за дългосрочна работа;
- добри комукативни умения;
- предишен опит на подобна позиция в охранителна дейност е предимство.
Функции и задължения:
- следи за спазването на сигурността в обекта;
- изпълнява задачи, свързани с режима за охрана на конкретния обект;
- наблюдение на техническите системи за сигурност монтирани в обекта;
- не допуска и своевременно предотвратява нарушения на охранявания обект;
- познава плана за охрана на обекта, изискванията и особеностите на постовете и начините за действие за предотвратяване на посегателства върху него;
- изпълнява всички специфични задачи свързани с длъжността, възложени от прекия ръководител;.
Ние Ви предлагаме:
- фирмено обучение;
- коректност в трудовите отношения;
- фирмено униформено облекло;
- сменен работен режим по предварително изготвен график;
- динамична работа в професионален екип;
- дългосрочни трудови взаимоотношения;
- Осигурена храна по време на дежурство.
Заплащане:
- основно трудово възнаграждение
- възможност за допълнителни доходи върху основната заплата при отлично изпълнение на задълженията си.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана