ОХРАНИТЕЛ въоръжена физическа охрана за обект в Студентски град

Няма описание

Охранителна фирма С.И.В.777 набира кандидати за работа, да бъдат назначени на длъжност "ОХРАНИТЕЛ" за обекти в София.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Българско гражданство;
- Документ за завършено образование;
- Неосъждан за умишлени престъпления от общ характер;
- Служебна бележка от орган на съдебната власт /прокуратура или следствена служба/ - няма започнато наказателно преследване за извършено умишлено престъпление от общ характер;
- Удостоверение за завършен курс за охрана;
- Документ за завършен курс за безопасно боравене с огнестрелно оръжие;
КАЧЕСТВА ИЗИСКВАНИ ОТ КАНДИДАТЪТ:
- Лоялност;
- Правилна самооценка;
- Сдържаност;
- Отзивчивост;
- Отговорност;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Видео - контрол на достъп;
- Наблюдение на обстановката;
- Докладва за нередности;
- Предотвратяване и пресичане на посегателства и престъпления;
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Атрактивно месечно възнаграждение за бранша;
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Дневен режим на работа - 5 дни в седмицата;
- Служебно облекло;
- Отбранителни средства, в съответствие със Закона за частна охранителна дейност;
Ако отговаряте на изискванията и желаете да станете част от екипа на С.И.В.777 ООД, утвърден с професионализма и коректността си в сферата на сигурността, изпратете автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирма С.И.В.777 ООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор. Компанията напълно спазва трудовото законодателство на Република България

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана