Охранител

Няма описание

ТУ - София
Tърси кандидати за работа на длъжност „охранител“ мъже и жени, за осигуряване пропусквателен и вътрешно обектов режим и видеонаблюдение на територията на гр. София
Основни изисквания:
- завършено средно образование;
- физическо и психическо здраве;
- завършен курс за охранителна дейност;
- чисто съдебно минало;
- отговорност, лоялност и дисциплинираност;
- мотивация и желание за дългосрочна работа;
- добри комукативни умения;
- предишен опит на подобна позиция в охранителна дейност е предимство, но не е задължителен;
- позицията е подходяща за пенсионери от армията и полицията;
Функции и задължения:
- следи за спазването на пропускателния режим в обекта;
- изпълнява задачи, свързани с режима за охрана;
- наблюдение на техническите системи за сигурност монтирани в обекта;
- не допуска и своевременно предотвратява нарушения в охранявания обект;
- познава плана за охрана на обекта, изискванията и особеностите на постовете и начините за действие за предотвратяване на посегателства върху него;
- изпълнява всички специфични задачи свързани с длъжността, възложени от прекия ръководител;.
Ние Ви предлагаме:
- коректност в трудовите отношения;
- сменен работен режим по предварително изготвен график;
- дългосрочни трудови взаимоотношения;
Заплащане:
- основно трудово възнаграждение .
- допълнително възнаграждение за професионален опит;
Моля, изпращайте актуални CV /на Български език/ и снимка.
Предоставената информация ще бъде използвана единствено за целите на подбор на персонал;
Личните данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД;
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите следва да представят автобиография и документи, доказващи необходимите изисквания за заемане на длъжността.
Срок за подаване на документи – до 30.08.2022 г.
Документите за кандидатстване следва да се изпращат ОНЛАЙН, могат да се предават и на място след уговорка на посочения телефон.

За въпроси – тел. 08888984770

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана