Д.М. СЕКЮРИТИ ГРУП ООД/Централен офис logo

Охранител

Фирма "Д.М. Секюрити Груп" ООД е създадена през 2004 година и е лицензирана за извършване на охранителна дейност с лиценз № 526 от 28.02.05 г., по чл. 4 от Закона за частната охранителна дейност с лиценз за цялата страна."Д.М.Секюрити Груп" ООД притежава дългогодишен опит в организацията и реда на провеждането на мерки за сигурност. Разполага с всички необходими персонални, специални и технически условия за провеждането на качествена охрана.Основният ни предмет на дейност е:•охрана имуществото на физически и юридически лица, сгради, помещения, стопански обекти:•охрана със СОТ

Д.М. Секюрити Груп е една от най-големите охранителни фирми в България и е талон за качество. Избират ни световни марки и международни компании за охраната на бизнеса им в България, и компанията е надежден и предпочитан партньор за своите клиенти.
ОСНОВНИТЕ ОТГОВОРНОСТИ НА ПОЗИЦИЯТА СА:
- Предотвратяване на нарушения на територията на обекта;
- Осигуряване на дейностите предвидени в плана за охрана на обекта;
АКО ВИЕ ПРИТЕЖАВАТЕ:
- Чисто съдебно минало;
- Мотивация и желание за работа;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор
- Конкурентно възнаграждение
- Работен режим по утвърден график с възможност за дневни и/или нощни смени спрямо предпочитанията;
- Възможност за допълнителни доходи /на база отработени часове/;
- Престижни обекти с отлични условия на труд, работна среда и локация;
- Редовно и коректно изплащане на трудовото възнаграждение;
- Коректно отношение с грижа към служителите;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография /CV/ или ни се обадите на тел. +359 884224321/ +359 889298944
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Телефон за връзка с нас:
+359 884224321- Ст. Димитров
+359 889298944 - Г. Георгиев

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана